• 20 школа Кировоград официальный сайт
  • 2
  • 3
  • Комунальний заклад

    Навчально-виховне об'єднання № 20

    "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

  • Комунальний заклад

    Навчально-виховне об'єднання № 20

    "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

  • Комунальний заклад

    Навчально-виховне об'єднання № 20

    "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Новини

1241245124.jpg

 

МІСЬКА РАДА МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО

Управління освіти

вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25022, тел./факс 35 83 42

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">osvita@krmr.gov.ua, код в ЄДРПОУ 05403286

 

 

НАКАЗ

від 03 липня 2020 року                                                                    № 381/о

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади

директора закладу загальної

середньої освіти

Відповідно до статей 25, 26 Закону України «Про освіту»,статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Кропивницького (нова редакція), затвердженого рішенням Міської ради міста Кропивницького від 26 травня 2020 року № 3282, враховуючи закінчення терміну строкового трудового договору директора комунального закладу „Навчально-виховне об’єднання „Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу „Навчально-виховне об’єднання „Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” (далі – заклад освіти).

2. Кандидатам на участь у конкурсному відборі визначити наступні вимоги: громадянство України, вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

3. Затвердити персональний склад конкурсної комісії для проведення конкурсу (додаток 1).

4. Визначити головного спеціаліста відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти Міської ради міста Кропивницького                       Прудко Н.В. уповноваженою особою від конкурсної комісії.

5. Уповноваженій особі:

5.1. Забезпечити оприлюднення цього наказу та оголошення про проведення конкурсу на офіційному вебсайті Міської ради міста Кропивницького, вебсайтах управління освіти та закладу освіти, дотримуючись вимог Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Кропивницького (нова редакція) затвердженого рішенням Міської ради міста Кропивницького від 26 травня 2020 року № 3282.

5.2. Здійснити прийом документів кандидатів для участі у конкурсі у термін з 06 липня по 31 липня 2020 року.

5.3. Протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання кандидатами документів забезпечити оприлюднення на веб-сайті управління освіти перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсі.

5.4. Протягом двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору оприлюднити результати конкурсу на офіційному вебсайті Міської ради та сайті управління освіти.

6. Провести конкурсний відбір за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 215, шляхом:

перевірки на знання законодавства (письмове тестування) у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти                 (додаток 2);

перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання на зразок вирішення конкретно представлених конфліктних ситуацій, що виникають між учасниками освітнього процесу (додаток 3);

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (не більше 7 хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

6. Конкурсній комісії:

6.1. Протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання кандидатами документів, здійснити їх перевірку, прийняти рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі та визначити дату проведення конкурсу.

6.2. Не пізніше п’яти робочих днів до початку проведення конкурсного відбору організувати та забезпечити ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування.

6.3. Визначити упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору переможця конкурсу або визнати конкурс таким, що не відбувся.

6.4. Надати начальнику управління освіти Міської ради міста Кропивницького обґрунтований висновок щодо переможця конкурсу з метою призначення його на посаду директора закладу освіти та укладення контракту.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти                                     Лариса КОСТЕНКО

unnamedмсисми.jpg

 

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»продовжено режим карантину термін до31 липня 2020 року.

 

 

Адміністрація

103887483_616343468973971_8306313526064398515_n.jpg

Електронна реєстрація у 10-ті профільні класи закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького

Для реєстрації преходьте за посиланням: https://prof.osvita-mrk.gov.ua/

.JPG

privitannya-z-dnem-zahistu-ditey-3.jpg

 

Дорогі діти, шановні батьки! У перший день літа від усієї душі вітаємо вас із прекрасним святом — Міжнародним днем захисту дітей! Це добре і радісне свято ще раз нагадує нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя наших дітей. Бо саме ми найбільше прагнемо, щоб наші діти росли здоровими та радісними, знайшли своє покликання у житті та обрали той єдиний вірний шлях.

Щиро дякуємо сьогодні всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей — вчителям, вихователям, тренерам. Слова особливої поваги — людям, які піклуються про малечу, яка залишилася без батьківської опіки і найбільше потребує тепла і любові.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами, а ми докладатимемо максимум зусиль, щоб ваше дитинство було щасливим!

v_persh_klas.jpg

 

 

Інформація

про зарахування дітей до НВО№20

 

Кількість дітей

(разом)

Кількість дітей по класах (попередньо)
1-клас 1-клас 1-клас Кількість заяв на розгляді
89 29 30 30 12

 

 

 

 

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання

«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр «Сузір’я»

Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

проспект Перемоги, 16, м. Кропивницький, 25002, тел.(0522) 24-85-52; ІНН 33428884; e-mail: nvo_20@ukr.net

 

НАКАЗ

від 01 червня 2020 року                                                                 № 146/о

 

Про зарахування учнів до 1 класу

На виконання статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16 квітня 2018 року № 367, Статуту навчального закладу, на підставі наданих батьками заяв

НАКАЗУЮ:

Зарахувати до 1 класу дітей шкільного віку на денну форму здобуття освіти З 01.09.2020 :

 

 

у 1 клас
1 Безпальченко Ірину Володимирівну 17 Попруженко Вєру Вікторівну
2 Бензар Максима Євгеновича 18 Ремезову Карину Максимівну
3 Бєлікову Кіру Андріївну 19 Сулейманова Расула Тахехогли
4 Величко Вероніку Віталіївну 20 Сурдал Лілію Миколаївну
5 Геращенко Максима Артемовича 21 Слінченко Ілону Олександрівну
6 Грабовську Марію Олександрівну 22 Тосик Ярослава Олександровича
7 Гребенюка Даніїла Вікторовича 23 Федорова Кирила Ігоровича
8 Дудко Кирила Сергійовича 24 Шевченка Андрія Олександровича
9 Жарікову Діану Анатоліївну 25 Шевченка Петра Олександровича
10 Зубкову Марію Володимирівну 26 Дідик Анну   Артурівну
11 Іващенко Марію Артемівну 27 Крамар Анну Валентинівну
12 Кабюк Дар¢ю Василівну 28 Кондратюка Всеволода Григоровича
13 Конарєву Дарю Ілінішну 29 Ткаченка Владислава Васильовича
14 Кручака Матвія Миколайовича 30  
15 Лупенко Софію Русланівну    
16 Міняйло Алісу Костянтинівну    
у 1 клас
1 Березій Ірину Владиславівну 17 Ліханова Віктора Олександровича
2 Богачову Камілу Сергіївну 18 Лювіну Валерію Євгеніївну
3 Бойко Катерину Сергіївну 19 Маляр Марію Юріївну
4 Бондаренко Назара Олеговича 20 Масляного Артема Олеговича
5 Гаврікова Максима Віталійовича 21 Мирошніченка Вадима Дмитровича
6 Гайванович Дар¢ю Андріївну 22 Паскаря Дмитра Сергійовича
7 Гасаненко Єгора Віталійовича 23 Реву Мирославу Миколаївну
8 Гольшу Євгенія Ігоровича 24 Рогу Дар¢ю Едуардівну
9 Єрьоміна Дмитра Олександровича 25 Савченко Марію Сергіївну
10 Іванова Олексія Олександровича 26 Фадєєнко Олену Григорівну
11 Кавецьку Аліну Сергіївну 27 Шаліновьку Мирославу Станіславівну
12 Козлову Ярославу Сергіївну 28 Шматину Єлизавету Олександрівну
13 Коровкіну Вікторію Вікторівну 29 Шмегельську Данієлу Олександрівну
14 Кравченко Андрія Романовича 30 Шушваль Данила Артемовича
15 Кравчук Анну Олегівну    
16 Крупченко Михайла Сергійовича    
у 1 клас
1 Бойко Володимира Леонідовича 17 Ракшу Євгенію Сергіївну
2 Васяєва Данила Антоновича 18 Сапунову Поліну Олексіївну
3 Голодюка Богдана Дмитровича 19 Свиридова Рустама Олександровича
4 Гончаренко Нікіту Сергійовича 20 Сєгіна Максима Сергійовича
5 Гордійчука Олександра Івановича 21 Соболівську Тетяну Сергіївну
6 Дубинську Аріну Павлівну 22 Трегуб Максима Олександровича
7 Козинець Маргариту Денисівну 23 Шульгіна Даниїла Святославовича
8 Конюх Юлію Анатоліївну 24 Щербань Діану Володимирівну
9 Комара Івана Артемовича 25 Якименка Артема Костянтиновича
10 Марзіну Катерину Юріївну 26 Кулаковську Мілену Андріївну
11 Назаренка Артема Юрійовича 27 Мазуру Андрія Сергійовича
12 Намуровного Максима Богдановича 28 Неверчака Максима Валентиновича
13 Притулу Давида Костянтиновича 29 Червінську Софію В’ячеславівну
14 Подлєсного Георгія Андрійовича 30 Стародуба ВадимаДмитрович
15 Полагієнко Злату Валеріївну    
16 Присяжненко Андрія В’ячеславовича    

5ec65947bf148925623253.jpg

До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину. Також дозволено проведення ЗНО, ДПА у формі ЗНО і вступних випробувань, зокрема ЄВІ та ЄФВВ. Відповідне рішення ухвалив Уряд. 

“Вже з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки, однак в кожному окремому регіоні точна дата залежатиме від епідеміологічної ситуації в ньому. Основна сесія ЗНО відбудеться з 25 червня до 17 липня, дозволено проводити вступні іспити, зокрема ЄВІ та ЄФВВ. Наголошую, що найпершим пріоритетом для нас лишається збереження здоров’я та життя дітей, випускників і педагогів. Тому закликаємо і надалі дотримуватись умов карантину і рекомендацій для закладів, які найближчим часом будуть опубліковані на сайтах МОН і МОЗ”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

Загальна заборона відвідувати заклади освіти здобувачами лишається в силі. Заклади можна буде відвідувати, зокрема, для участі у:

  • ЗНО, ДПА у формі ЗНО,
  • вступних випробуваннях, зокрема єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні,
  • атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “КРОК”.

Рішення про послаблення протиепідемічних заходів у окремому регіоні приймає регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У регіонах, в яких здійснюватиметься послаблення карантинних обмежень, дозволяється:

  • з 25 травня – відвідувати заклади дошкільної освіти,
  • з 1 червня:
  1. відвідувати заняття у групах не більше 10 осіб у закладах освіти, 
  2. проводити професійно-практичну підготовку та державну  кваліфікаційну атестацію в закладах профтеху, підготовчі заходи до практичної підготовки на виробництві, 
  3. проводити лабораторні роботи і тренажерні заняття, 
  4. проводити атестації здобувачів вищої освіти та відповідні підготовчі заходи, 
  5. отримувати документи про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту,
  6. брати участь в освітньому процесі в освіті дорослих, 
  7. брати участь у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах.

Остаточна дата дозволу цих процесів залежатиме від епідеміологічної ситуації  в кожному окремому регіоні.

Рекомендації для закладів освіти щодо роботи в умовах карантину, зокрема для проведення ЗНО та роботи дитсадків, будуть опубліковані на офіційних ресурсах МОН та МОЗ після того, як їх підпише головний санітарний лікар України. 

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році: основна сесія відбудеться 25 червня – 17 липня

99138503_277601446952852_6151878268778708992_n.jpg

98731866_277601430286187_7798152423180075008_n.jpg

99425435_277601436952853_5258276701841915904_n.jpg

 

20 травня 2020 року в НВО 20 проведено Єдиний день цивільного захисту. З метою проведення масово-роз'яснювальної роботи з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності щодо попередження нещасних випадків, формування навичок здорового способу життя та набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров'я і життя здобувачів освіти і працівників закладів освіти та їх свідомої поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі виникнення терористичної загрози та пожежної небезпеки. В рамках цього дня відбулися наступні заходи:
1.Надання пам'яток педагогічному колективу.
2.Проведення в on-line режимі наради на тему "Правила поведінки в екстремальних ситуаціях".
3.Перегляд вчителями навчального фільму "Дії під час виникнення надзвичайних ситуацій"
4.Проведено класні години в дистанційному режимі на теми:
"Допоможи собі сам. Дії населення при надзвичайних ситуаціях", "Захист населення в надзвичайних ситуаціях", "Порядок інформування про екстремальні ситуації та порядок дії"

grafikKR.jpg

 

Графік

проведення підсумкових робіт з базових дисциплін

за 2019-2020 навчальний рік

Клас Предмет Дата проведення ПІП вчителя
5-А Українська мова 12.05.2020 Сащенко С.А.
Українська література 14.05.2020 Терпак О.В.
Зарубіжна література 18.05.2020 Ратушна О.М.
Російська мова 20.05.2020 Брайченко Т.І.
Математика 22.05.2020 Бережна О.О.
Основи здоров'я 22.05.2020 Бондаренко О.А.
Англійська мова (І гр.)

19.05 (аудіювання)

21.05 (читання)

22.05 (письмо)

26.05 (говоріння)

Стьопул В.І.
Англійська мова (ІІ гр.)

21.05 (читання)

22.05 (аудіювання)

26.05 (письмо)

28.05 (говоріння)

Височин Н.А.
5-Б Зарубіжна література 18.05.2020 Ратушна О.М.
Українська мова (І гр.) 19.05.2020 Терпак О.В.
Російська мова 20.05.2020 Ратушна О.М.
Українська література 22.05.2020 Терпак О.В.
Основи здоров'я 22.05.2020 Бондаренко О.А.
Українська мова (ІІ гр.) 28.05.2020 Осаулець Л.В.
Англійська мова (І гр.)

20.05 (читання)

22.05 (аудіювання)

26.05 (письмо)

27.05 (говоріння)

Височин Н.А.
Англійська мова (ІІ гр.)

19.05 (читання)

20.05 (письмо)

21.05 (аудіювання)

25.05 (говоріння)

Гулка Д.В.
5-В Українська мова 12.05.2020 Сащенко С.А.
Українська література 14.05.2020 Терпак О.В.
Основи здоров'я 18.05.2020 Бондаренко О.А.
Зарубіжна література 20.05.2020 Сащенко С.А.
Російська мова 22.05.2020 Сащенко С.А.
Математика 25.05.2020 Проценко О.О.
Англійська мова

19.05(аудіювання) 21.05(читання)

22.05 (письмо)

26.05(говоріння)

Стьопул В.І.
Англійська мова

21.05 (читання)

22.05 (аудіювання)

26.05 (письмо)

28.05 (говоріння)

Височин Н.А.
6-А Англійська мова

18.05 (аудіювання) 20.05 (читання)

22.05 (письмо)

25.05 (говоріння)

Хмелюк С.О.

Васільєва О.В.

Зарубіжна література 19.05.2020 Ратушна О.М.
Основи здоров'я 19.05.2020 Бондаренко О.А.
Українська мова 19.05.2020 Осаулець Л.В.
Українська література 21.05.2020 Осаулець Л.В.
Математика 25.05.2020 Ботвінова Л.М.
6-Б Українська література 15.05.2020 Терпак О.В.
Українська мова 18.05.2020 Терпак О.В.
Зарубіжна література 20.05.2020 Ратушна О.М.
Основи здоров'я 21.05.2020 Бондаренко О.А.
Математика 25.05.2020 Ботвінова Л.М.
Англійська мова

18.05 (читання)

19.05 (письмо)

22.05 (аудіювання)

25.05 (говоріння)

Гулка Д.В.
6-В Англійська мова (І гр.)

06.05 (аудіювання)

13.05 (читання)

18.05 (письмо)

22.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Англійська мова (ІІ гр.) 18.05 (аудіювання) Васільєва О.В.
20.05 (читання)
22.05 (письмо)
25.05 (говоріння)
Українська мова 19.05.2020 Осаулець Л.В
Українська література 21.05.2020 Осаулець Л.В
Основи здоров'я 21.05.2020 Бондаренко О.А.
Зарубіжна література 22.05.2020 Дума Н.В.
7-А Англійська мова (І гр.)

18.05 (аудіювання)

20.05 (читання)

22.05 (письмо)

25.05 (говоріння)

Хмелюк С.О.
Англійська мова (ІІ гр.)

06.05 (аудіювання)

13.05 (читання)

18.05 (письмо)

20.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Хімія 07.05.2020 Щербина Ю.С.
Історія України 16.04.2020 Бачинська В.В.
Основи здоров’я 20.05.2020 Бачинська В.В.
Зарубіжна література 20.05.2020 Сащенко С.А.
Всесвітня історія 21.05.2020 Бачинська В.В.
Геометрія 26.05.2020 Ботвінова Л.М.
Алгебра 27.05.2020 Ботвінова Л.М.
7-Б Англійська мова

18.05(аудіювання)

19.05(читання)

22.05 (письмо)

25.05(говоріння)

Хмелюк С.О.
Хімія 04.05.2020 Ткаченко Т.І.
Історія України 16.04.2020 Бачинська В.В.
Зарубіжна література 20.05.2020 Сащенко С.А.
Основи здоров’я 20.05.2020 Бачинська В.В.
Всесвітня історія 21.05.2020 Бачинська В.В.
Геометрія 21.05.2020 Бережна О.О.
Алгебра 22.05.2020 Бережна О.О.
7-В Хімія 07.05.2020 Щербина Ю.С.
Основи здоров’я 20.05.2020 Бачинська В.В.
Геометрія 21.05.2020 Бережна О.О.
Російська мова 21.05.2020 Брайченко Т.І.
Алгебра 22.05.2020 Бережна О.О.
Зарубіжна література 22.05.2020 Брайченко Т.І.
Англійська мова

18.05 (читання)

20.05 (письмо)

22.05 (аудіювання)

25.05 (говоріння)

Гулка Д.В.
8-А Англійська мова

07.05 (читання)

13.05 (аудіювання)

20.05 (письмо)

25.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Англійська мова

18.05 (читання)

20.05 (письмо)

21.05 (аудіювання)

25.05 (говоріння)

Гулка Д.В.
Російська мова 05.05.2020 Сащенко С.А.
Хімія 06.05.2020 Щербина Ю.С.
Українська література 18.05.2020 Голик О.В.
Зарубіжна література 19.05.2020 Ратушна О.М.
Історія 19.05.2020 Бондаренко О.А.
Геометрія 21.05.2020 Проценко О.О.
Основи здоров’я 22.05.2020 Битюцька А.О.
Алгебра 25.05.2020 Проценко О.О.
Українська мова 27.05.2020 Голик О.В.
8-Б Англійська мова (І гр.)

18.05 (аудіювання) 20.05 (читання)

21.05 (письмо)

25.05(говоріння)

Хмелюк С.О.
Англійська мова (ІІ гр.)

07.05 (читання)

13.05 (аудіювання)

20.05 (письмо)

25.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Російська мова 05.05.2020 Сащенко С.А.
Хімія 08.05.2020 Щербина Ю.С.
Українська література 18.05.2020 Голик О.В.
Історія 19.05.2020 Бондаренко О.А.
Зарубіжна література 19.05.2020 Ратушна О.М.
Геометрія 21.05.2020 Проценко О.О.
Основи здоров’я 22.05.2020 Битюцька А.О.
Алгебра 25.05.2020 Проценко О.О.
Українська мова 27.05.2020

Голик О.В.

Осаулець Л.В.

8-В Російська мова 05.05.2020 Сащенко С.А.
Хімія 06.05.2020 Щербина Ю.С.
Українська мова 18.05.2020 Демешко К.С.
Геометрія 19.05.2020 Бережна О.О.
Історія 19.05.2020 Бондаренко О.А.
Зарубіжна література 19.05.2020 Ратушна О.М.
Українська література 22.05.2020 Демешко К.С.
Алгебра 22.05.2020 Бережна О.О.
Основи здоров’я 22.05.2020 Битюцька А.О.
Англійська мова

13.05 (читання)

14.05 (аудіювання)

18.05 (письмо)

21.05 (говоріння)

Васільєва О.В.
9-А Англійська мова (І гр.)

14.05 (аудіювання)

19.05 (читання)

21.05 (письмо)

26.05 (говоріння)

Хмелюк С.О.
Англійська мова (ІІ гр)

05.05 (аудіювання)

12.05 (читання)

19.05 (письмо)

21.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Хімія 06.05.2020 Щербина Ю.С.
Російська мова 19.05.2020 Брайченко Т.І.
Зарубіжна література 19.05.2020 Дума Н.В.
Основи здоров'я 20.05.2020 Бондаренко О.А.
Історія України 21.05.2020 Бачинська В.В.
Алгебра 21.05.2020 Жадан В.В.
Українська література 22.05.2020 Осаулець Л.В
Фізика 25.05.2020 Палій Л.С.
Геометрія 27.05.2020 Жадан В.В.
Українська мова 27.05.2020 Осаулець Л.В
9-Б Англійська мова (І гр.)

05.05 (аудіювання)

12.05 (читання)

19.05 (письмо)

21.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Англійська мова (ІІ гр.)

12.05 (читання)

14.05 (аудіювання)

19.05 (письмо)

21.05 (говоріння)

Васільєва О.В.
Хімія 06.05.2020 Щербина Ю.С.
Українська література 15.05.2020 Терпак О.В.
Зарубіжна література 14.05.2020 Дума Н.В.
Російська мова 19.05.2020 Брайченко Т.І.
Історія України 19.05.2020 Бачинська В.В.
Основи здоров'я 20.05.2020 Бондаренко О.А.
Алгебра 21.05.2020 Жадан В.В.
Українська мова 25.05.2020 Терпак О.В.
Фізика 25.05.2020 Палій Л.С.
Всесвітня історія 26.05.2020 Бачинська В.В.
Геометрія 27.05.2020 Жадан В.В.
9-В Хімія 06.05.2020 Щербина Ю.С.
Історія України 19.05.2020 Бачинська В.В.
Основи здоров'я 20.05.2020 Бондаренко О.А.
Алгебра 21.05.2020 Жадан В.В.
Зарубіжна література 22.05.2020 Дума Н.В.
Українська л-ра 22.05.2020 Демешко К.С.
Фізика 25.05.2020 Палій Л.С.
Українська мова 26.05.2020 Демешко К.С.
Всесвітня історія 26.05.2020 Бачинська В.В.
Геометрія 27.05.2020 Жадан В.В.
Англійська мова (І гр.)

18.05 (читання)

21.05 (аудіювання)

25.05 (письмо)

28.05 (говоріння)

Височин Н.А.
Англійська мова (ІІ гр.)

14.05 (письмо)

18.05 (аудіювання)

25.05 (читання)

28.05 (говоріння)

Зяблікова Н.М.
10 Громадянська освіта 18.05 Бачинська В.В.
Геометрія 20.05 Жадан В.В.
Українська мова (ІІ гр.) 22.05.20 Голик О.В.
Зарубіжна література 22.05 Ратушна О.М.
Алгебра 25.05 Жадан В.В.
Хімія 26.05 Щербина Ю.С.
Історія 27.05 Бачинська В.В.
Англійська мова (І гр.)

14.05 (аудіювання)

18.05 (читання)

21.05 (письмо)

25.05(говоріння)

Васільєва О.В.
Англійська мова (ІІ гр.)

14.05 (письмо)

18.05 (читання)

25.05 (аудіювання)

28.05(говоріння)

Зяблікова Н.М.
11 Англійська мова

14.05 (аудіювання)

21.05 (читання)

25.05 (письмо)

26.05 (говоріння)

Хмелюк С.О.

Стьопул В.І.

Українська література 04.05.20 Голик О.В.
Українська мова 13.05.20 Голик О.В.
Історія 14.04 Бондаренко О.А.
Хімія 15.05 Щербина Ю.С.
Зарубіжна література 22.05 Сащенко С.А.
Алгебра 25.05 Ботвінова Л.М.
Геометрія 26.05 Ботвінова Л.М.