• 20 школа Кировоград официальный сайт
  • 2
  • 3
  • Комунальний заклад

    Навчально-виховне об'єднання № 20

    "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

  • Комунальний заклад

    Навчально-виховне об'єднання № 20

    "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

  • Комунальний заклад

    Навчально-виховне об'єднання № 20

    "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

v_persh_klas.jpg

 

 

Інформація

про зарахування дітей до НВО№20

 

Кількість дітей

(разом)

Кількість дітей по класах (попередньо)
1-клас 1-клас 1-клас Кількість заяв на розгляді
89 29 30 30 12

 

 

 

 

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання

«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр «Сузір’я»

Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

проспект Перемоги, 16, м. Кропивницький, 25002, тел.(0522) 24-85-52; ІНН 33428884; e-mail: nvo_20@ukr.net

 

НАКАЗ

від 01 червня 2020 року                                                                 № 146/о

 

Про зарахування учнів до 1 класу

На виконання статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16 квітня 2018 року № 367, Статуту навчального закладу, на підставі наданих батьками заяв

НАКАЗУЮ:

Зарахувати до 1 класу дітей шкільного віку на денну форму здобуття освіти З 01.09.2020 :

 

 

у 1 клас
1 Безпальченко Ірину Володимирівну 17 Попруженко Вєру Вікторівну
2 Бензар Максима Євгеновича 18 Ремезову Карину Максимівну
3 Бєлікову Кіру Андріївну 19 Сулейманова Расула Тахехогли
4 Величко Вероніку Віталіївну 20 Сурдал Лілію Миколаївну
5 Геращенко Максима Артемовича 21 Слінченко Ілону Олександрівну
6 Грабовську Марію Олександрівну 22 Тосик Ярослава Олександровича
7 Гребенюка Даніїла Вікторовича 23 Федорова Кирила Ігоровича
8 Дудко Кирила Сергійовича 24 Шевченка Андрія Олександровича
9 Жарікову Діану Анатоліївну 25 Шевченка Петра Олександровича
10 Зубкову Марію Володимирівну 26 Дідик Анну   Артурівну
11 Іващенко Марію Артемівну 27 Крамар Анну Валентинівну
12 Кабюк Дар¢ю Василівну 28 Кондратюка Всеволода Григоровича
13 Конарєву Дарю Ілінішну 29 Ткаченка Владислава Васильовича
14 Кручака Матвія Миколайовича 30  
15 Лупенко Софію Русланівну    
16 Міняйло Алісу Костянтинівну    
у 1 клас
1 Березій Ірину Владиславівну 17 Ліханова Віктора Олександровича
2 Богачову Камілу Сергіївну 18 Лювіну Валерію Євгеніївну
3 Бойко Катерину Сергіївну 19 Маляр Марію Юріївну
4 Бондаренко Назара Олеговича 20 Масляного Артема Олеговича
5 Гаврікова Максима Віталійовича 21 Мирошніченка Вадима Дмитровича
6 Гайванович Дар¢ю Андріївну 22 Паскаря Дмитра Сергійовича
7 Гасаненко Єгора Віталійовича 23 Реву Мирославу Миколаївну
8 Гольшу Євгенія Ігоровича 24 Рогу Дар¢ю Едуардівну
9 Єрьоміна Дмитра Олександровича 25 Савченко Марію Сергіївну
10 Іванова Олексія Олександровича 26 Фадєєнко Олену Григорівну
11 Кавецьку Аліну Сергіївну 27 Шаліновьку Мирославу Станіславівну
12 Козлову Ярославу Сергіївну 28 Шматину Єлизавету Олександрівну
13 Коровкіну Вікторію Вікторівну 29 Шмегельську Данієлу Олександрівну
14 Кравченко Андрія Романовича 30 Шушваль Данила Артемовича
15 Кравчук Анну Олегівну    
16 Крупченко Михайла Сергійовича    
у 1 клас
1 Бойко Володимира Леонідовича 17 Ракшу Євгенію Сергіївну
2 Васяєва Данила Антоновича 18 Сапунову Поліну Олексіївну
3 Голодюка Богдана Дмитровича 19 Свиридова Рустама Олександровича
4 Гончаренко Нікіту Сергійовича 20 Сєгіна Максима Сергійовича
5 Гордійчука Олександра Івановича 21 Соболівську Тетяну Сергіївну
6 Дубинську Аріну Павлівну 22 Трегуб Максима Олександровича
7 Козинець Маргариту Денисівну 23 Шульгіна Даниїла Святославовича
8 Конюх Юлію Анатоліївну 24 Щербань Діану Володимирівну
9 Комара Івана Артемовича 25 Якименка Артема Костянтиновича
10 Марзіну Катерину Юріївну 26 Кулаковську Мілену Андріївну
11 Назаренка Артема Юрійовича 27 Мазуру Андрія Сергійовича
12 Намуровного Максима Богдановича 28 Неверчака Максима Валентиновича
13 Притулу Давида Костянтиновича 29 Червінську Софію В’ячеславівну
14 Подлєсного Георгія Андрійовича 30 Стародуба ВадимаДмитрович
15 Полагієнко Злату Валеріївну    
16 Присяжненко Андрія В’ячеславовича