• 20 школа Кировоград официальный сайт
  • 2
  • 3
  • Комунальний заклад

    Навчально-виховне об'єднання № 20

    "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

  • Комунальний заклад

    Навчально-виховне об'єднання № 20

    "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

  • Комунальний заклад

    Навчально-виховне об'єднання № 20

    "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр „Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

grafikKR.jpg

 

Графік

проведення підсумкових робіт з базових дисциплін

за 2019-2020 навчальний рік

Клас Предмет Дата проведення ПІП вчителя
5-А Українська мова 12.05.2020 Сащенко С.А.
Українська література 14.05.2020 Терпак О.В.
Зарубіжна література 18.05.2020 Ратушна О.М.
Російська мова 20.05.2020 Брайченко Т.І.
Математика 22.05.2020 Бережна О.О.
Основи здоров'я 22.05.2020 Бондаренко О.А.
Англійська мова (І гр.)

19.05 (аудіювання)

21.05 (читання)

22.05 (письмо)

26.05 (говоріння)

Стьопул В.І.
Англійська мова (ІІ гр.)

21.05 (читання)

22.05 (аудіювання)

26.05 (письмо)

28.05 (говоріння)

Височин Н.А.
5-Б Зарубіжна література 18.05.2020 Ратушна О.М.
Українська мова (І гр.) 19.05.2020 Терпак О.В.
Російська мова 20.05.2020 Ратушна О.М.
Українська література 22.05.2020 Терпак О.В.
Основи здоров'я 22.05.2020 Бондаренко О.А.
Українська мова (ІІ гр.) 28.05.2020 Осаулець Л.В.
Англійська мова (І гр.)

20.05 (читання)

22.05 (аудіювання)

26.05 (письмо)

27.05 (говоріння)

Височин Н.А.
Англійська мова (ІІ гр.)

19.05 (читання)

20.05 (письмо)

21.05 (аудіювання)

25.05 (говоріння)

Гулка Д.В.
5-В Українська мова 12.05.2020 Сащенко С.А.
Українська література 14.05.2020 Терпак О.В.
Основи здоров'я 18.05.2020 Бондаренко О.А.
Зарубіжна література 20.05.2020 Сащенко С.А.
Російська мова 22.05.2020 Сащенко С.А.
Математика 25.05.2020 Проценко О.О.
Англійська мова

19.05(аудіювання) 21.05(читання)

22.05 (письмо)

26.05(говоріння)

Стьопул В.І.
Англійська мова

21.05 (читання)

22.05 (аудіювання)

26.05 (письмо)

28.05 (говоріння)

Височин Н.А.
6-А Англійська мова

18.05 (аудіювання) 20.05 (читання)

22.05 (письмо)

25.05 (говоріння)

Хмелюк С.О.

Васільєва О.В.

Зарубіжна література 19.05.2020 Ратушна О.М.
Основи здоров'я 19.05.2020 Бондаренко О.А.
Українська мова 19.05.2020 Осаулець Л.В.
Українська література 21.05.2020 Осаулець Л.В.
Математика 25.05.2020 Ботвінова Л.М.
6-Б Українська література 15.05.2020 Терпак О.В.
Українська мова 18.05.2020 Терпак О.В.
Зарубіжна література 20.05.2020 Ратушна О.М.
Основи здоров'я 21.05.2020 Бондаренко О.А.
Математика 25.05.2020 Ботвінова Л.М.
Англійська мова

18.05 (читання)

19.05 (письмо)

22.05 (аудіювання)

25.05 (говоріння)

Гулка Д.В.
6-В Англійська мова (І гр.)

06.05 (аудіювання)

13.05 (читання)

18.05 (письмо)

22.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Англійська мова (ІІ гр.) 18.05 (аудіювання) Васільєва О.В.
20.05 (читання)
22.05 (письмо)
25.05 (говоріння)
Українська мова 19.05.2020 Осаулець Л.В
Українська література 21.05.2020 Осаулець Л.В
Основи здоров'я 21.05.2020 Бондаренко О.А.
Зарубіжна література 22.05.2020 Дума Н.В.
7-А Англійська мова (І гр.)

18.05 (аудіювання)

20.05 (читання)

22.05 (письмо)

25.05 (говоріння)

Хмелюк С.О.
Англійська мова (ІІ гр.)

06.05 (аудіювання)

13.05 (читання)

18.05 (письмо)

20.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Хімія 07.05.2020 Щербина Ю.С.
Історія України 16.04.2020 Бачинська В.В.
Основи здоров’я 20.05.2020 Бачинська В.В.
Зарубіжна література 20.05.2020 Сащенко С.А.
Всесвітня історія 21.05.2020 Бачинська В.В.
Геометрія 26.05.2020 Ботвінова Л.М.
Алгебра 27.05.2020 Ботвінова Л.М.
7-Б Англійська мова

18.05(аудіювання)

19.05(читання)

22.05 (письмо)

25.05(говоріння)

Хмелюк С.О.
Хімія 04.05.2020 Ткаченко Т.І.
Історія України 16.04.2020 Бачинська В.В.
Зарубіжна література 20.05.2020 Сащенко С.А.
Основи здоров’я 20.05.2020 Бачинська В.В.
Всесвітня історія 21.05.2020 Бачинська В.В.
Геометрія 21.05.2020 Бережна О.О.
Алгебра 22.05.2020 Бережна О.О.
7-В Хімія 07.05.2020 Щербина Ю.С.
Основи здоров’я 20.05.2020 Бачинська В.В.
Геометрія 21.05.2020 Бережна О.О.
Російська мова 21.05.2020 Брайченко Т.І.
Алгебра 22.05.2020 Бережна О.О.
Зарубіжна література 22.05.2020 Брайченко Т.І.
Англійська мова

18.05 (читання)

20.05 (письмо)

22.05 (аудіювання)

25.05 (говоріння)

Гулка Д.В.
8-А Англійська мова

07.05 (читання)

13.05 (аудіювання)

20.05 (письмо)

25.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Англійська мова

18.05 (читання)

20.05 (письмо)

21.05 (аудіювання)

25.05 (говоріння)

Гулка Д.В.
Російська мова 05.05.2020 Сащенко С.А.
Хімія 06.05.2020 Щербина Ю.С.
Українська література 18.05.2020 Голик О.В.
Зарубіжна література 19.05.2020 Ратушна О.М.
Історія 19.05.2020 Бондаренко О.А.
Геометрія 21.05.2020 Проценко О.О.
Основи здоров’я 22.05.2020 Битюцька А.О.
Алгебра 25.05.2020 Проценко О.О.
Українська мова 27.05.2020 Голик О.В.
8-Б Англійська мова (І гр.)

18.05 (аудіювання) 20.05 (читання)

21.05 (письмо)

25.05(говоріння)

Хмелюк С.О.
Англійська мова (ІІ гр.)

07.05 (читання)

13.05 (аудіювання)

20.05 (письмо)

25.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Російська мова 05.05.2020 Сащенко С.А.
Хімія 08.05.2020 Щербина Ю.С.
Українська література 18.05.2020 Голик О.В.
Історія 19.05.2020 Бондаренко О.А.
Зарубіжна література 19.05.2020 Ратушна О.М.
Геометрія 21.05.2020 Проценко О.О.
Основи здоров’я 22.05.2020 Битюцька А.О.
Алгебра 25.05.2020 Проценко О.О.
Українська мова 27.05.2020

Голик О.В.

Осаулець Л.В.

8-В Російська мова 05.05.2020 Сащенко С.А.
Хімія 06.05.2020 Щербина Ю.С.
Українська мова 18.05.2020 Демешко К.С.
Геометрія 19.05.2020 Бережна О.О.
Історія 19.05.2020 Бондаренко О.А.
Зарубіжна література 19.05.2020 Ратушна О.М.
Українська література 22.05.2020 Демешко К.С.
Алгебра 22.05.2020 Бережна О.О.
Основи здоров’я 22.05.2020 Битюцька А.О.
Англійська мова

13.05 (читання)

14.05 (аудіювання)

18.05 (письмо)

21.05 (говоріння)

Васільєва О.В.
9-А Англійська мова (І гр.)

14.05 (аудіювання)

19.05 (читання)

21.05 (письмо)

26.05 (говоріння)

Хмелюк С.О.
Англійська мова (ІІ гр)

05.05 (аудіювання)

12.05 (читання)

19.05 (письмо)

21.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Хімія 06.05.2020 Щербина Ю.С.
Російська мова 19.05.2020 Брайченко Т.І.
Зарубіжна література 19.05.2020 Дума Н.В.
Основи здоров'я 20.05.2020 Бондаренко О.А.
Історія України 21.05.2020 Бачинська В.В.
Алгебра 21.05.2020 Жадан В.В.
Українська література 22.05.2020 Осаулець Л.В
Фізика 25.05.2020 Палій Л.С.
Геометрія 27.05.2020 Жадан В.В.
Українська мова 27.05.2020 Осаулець Л.В
9-Б Англійська мова (І гр.)

05.05 (аудіювання)

12.05 (читання)

19.05 (письмо)

21.05 (говоріння)

Соколенко Н.А.
Англійська мова (ІІ гр.)

12.05 (читання)

14.05 (аудіювання)

19.05 (письмо)

21.05 (говоріння)

Васільєва О.В.
Хімія 06.05.2020 Щербина Ю.С.
Українська література 15.05.2020 Терпак О.В.
Зарубіжна література 14.05.2020 Дума Н.В.
Російська мова 19.05.2020 Брайченко Т.І.
Історія України 19.05.2020 Бачинська В.В.
Основи здоров'я 20.05.2020 Бондаренко О.А.
Алгебра 21.05.2020 Жадан В.В.
Українська мова 25.05.2020 Терпак О.В.
Фізика 25.05.2020 Палій Л.С.
Всесвітня історія 26.05.2020 Бачинська В.В.
Геометрія 27.05.2020 Жадан В.В.
9-В Хімія 06.05.2020 Щербина Ю.С.
Історія України 19.05.2020 Бачинська В.В.
Основи здоров'я 20.05.2020 Бондаренко О.А.
Алгебра 21.05.2020 Жадан В.В.
Зарубіжна література 22.05.2020 Дума Н.В.
Українська л-ра 22.05.2020 Демешко К.С.
Фізика 25.05.2020 Палій Л.С.
Українська мова 26.05.2020 Демешко К.С.
Всесвітня історія 26.05.2020 Бачинська В.В.
Геометрія 27.05.2020 Жадан В.В.
Англійська мова (І гр.)

18.05 (читання)

21.05 (аудіювання)

25.05 (письмо)

28.05 (говоріння)

Височин Н.А.
Англійська мова (ІІ гр.)

14.05 (письмо)

18.05 (аудіювання)

25.05 (читання)

28.05 (говоріння)

Зяблікова Н.М.
10 Громадянська освіта 18.05 Бачинська В.В.
Геометрія 20.05 Жадан В.В.
Українська мова (ІІ гр.) 22.05.20 Голик О.В.
Зарубіжна література 22.05 Ратушна О.М.
Алгебра 25.05 Жадан В.В.
Хімія 26.05 Щербина Ю.С.
Історія 27.05 Бачинська В.В.
Англійська мова (І гр.)

14.05 (аудіювання)

18.05 (читання)

21.05 (письмо)

25.05(говоріння)

Васільєва О.В.
Англійська мова (ІІ гр.)

14.05 (письмо)

18.05 (читання)

25.05 (аудіювання)

28.05(говоріння)

Зяблікова Н.М.
11 Англійська мова

14.05 (аудіювання)

21.05 (читання)

25.05 (письмо)

26.05 (говоріння)

Хмелюк С.О.

Стьопул В.І.

Українська література 04.05.20 Голик О.В.
Українська мова 13.05.20 Голик О.В.
Історія 14.04 Бондаренко О.А.
Хімія 15.05 Щербина Ю.С.
Зарубіжна література 22.05 Сащенко С.А.
Алгебра 25.05 Ботвінова Л.М.
Геометрія 26.05 Ботвінова Л.М.