1000 символів ліворуч

Досягнення МО

Posted in МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

 

ГОРДІСТЬ ШКОЛИ

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

2008-2009 навчальний рік

ПІБ учителя ПІБ учня Місце Клас Назва конкурсу, олімпіади
(рівень)
Фадєєва Н.В. Токарєв Ярослав

І (місто)

2008

6-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Фадєєва Н.В. Токарєв Ярослав

І (область)

2008

6-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Фадєєва Н.В. Мітєва Катерина

ІІІ (місто)

2008

10-А Олімпіада з української мови та літератури
Фадєєва Н.В. Чанковська Владислава

ІІ (місто)

2009

6-А

Конкурс читців поезії Т.Шевченка «Голос Кобзаря»

 

2009-2010 навчальний рік

 

ПІБ учителя ПІБ учня Місце Клас Назва конкурсу, олімпіади
(рівень)
Фадєєва Н.В. Токарєв Ярослав

ІІІ (місто)

2009

7-А Олімпіада з української мови та літератури

Фадєєва Н.В.

 

Мітєва Катерина

ІІІ (місто)

2009

11-А

Олімпіада з української мови та літератури
Фадєєва Н.В. Мітєва Катерина

ІІ (місто)

2009

11-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Фадєєва Н.В. Чанковська Владислава

ІІ (місто)

2009

7-А Конкурс читців поезії Т.Шевченка «Голос Кобзаря»
Голик О.В. Рибалко Катерина

ІІ (місто)

2009

5-А Всеукраїнський конкурс «Ідея соборності»
Голик О.В. Подоліч Анастасія

ІІ (місто)

2009

7-А Всеукраїнський конкурс «Безсмертний подвиг українського народу»
Голик О.В. Рибалко Катерина

ІІІ (область)

2009

5-А

Всеукраїнський конкурс «Ідея соборності»

Голик О.В. Рибалко Катерина

Переможець IV етапу

2009

5-А

Всеукраїнський конкурс «Ідея соборності»

Голик О.В. Голик Катерина

І (місто)

2009

10-А

Всеукраїнський конкурс «Ідея соборності»

Голик О.В. Голик Катерина

ІІІ (місто)

2009

10-А Всеукраїнський конкурс «Безсмертний подвиг українського народу»
Голик О.В. Немировський Данило

ІІІ (місто)

2009

5-А Всеукраїнський конкурс  «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
Голик О.В. Подоліч Анастасія

І (область)

2009

7-А Всеукраїнський конкурс «Безсмертний подвиг українського народу»
Голик О.В. Голик Катерина

І (місто)

2009

10-А Обласний конкурс творів «Вдалий вибір професії – вступ до самостійного майбутнього»
Голик О.В. Парамієнко Вікторія

ІІ (місто)

2009

10-Б

Обласний конкурс творів «Вдалий вибір професії – вступ до самостійного майбутнього»

Голик О.В. Венгеровська Віра

ІІІ (місто)

2009

10-Б

Обласний конкурс творів «Вдалий вибір професії – вступ до самостійного майбутнього»

Голик О.В. Безвугляк Яна

ІІІ (місто)

2009

11-А Всеукраїнський конкурс «Мої права» (номінація  «Література»)

 

2010-2011 навчальний рік

 

ПІБ учителя ПІБ учня Місце Клас Назва конкурсу, олімпіади
(рівень)
Фадєєва Н.В. Токарєв Ярослав

ІІІ (місто)

2010

8-А Всеукраїнський конкурс «Ідея соборності»
Фадєєва Н.В. Васільєва Анна

І (місто)

2010

5-А Всеукраїнський конкурс  «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
Фадєєва Н.В. Зорєв Дмитро

ІІІ (місто)

2010

5-А Всеукраїнський конкурс  «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
Фадєєва Н.В. Васільєва Анна

І (область)

2010

5-А

Всеукраїнський конкурс  «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

Дума Н.В. Прохатилова Тетяна

ІІ (місто)

2010

8-А Олімпіада з російської мови
Голик О.В. Усачова Вікторія

ІІІ (місто)

2010

6-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Голик О.В. Кравченко Людмила

І (місто)

2010

10-А

Всеукраїнський конкурс «Ідея соборності»

Голик О.В. Кравченко Людмила

І (область)

2010

10-А

Всеукраїнський конкурс «Ідея соборності»

Голик О.В. Кравченко Людмила

Переможець IV етапу

2011

10-А

Всеукраїнський конкурс «Ідея соборності»

 

2011-2012 навчальний рік

 

ПІБ учителя ПІБ учня Місце Клас Назва конкурсу, олімпіади
(рівень)
Фадєєва Н.В. Токарєв Ярослав

ІІ (місто)

2010

9-А Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка
Фадєєва Н.В. Ковтун Павло

ІІІ (місто)

2010

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка
Фадєєва Н.В. Гаркуша Анастасія

І (місто)

2010

9-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Фадєєва Н.В.

 

Гаркуша Анастасія

І (область)

2010

9-А Міжнародний конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика
Осаулець Л.В. Кісенко Олексій І (місто) 5-А Всеукраїнський конкурс  «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
Осаулець Л.В. Кісенко Олексій ІІ (область) 5-А Всеукраїнський конкурс  «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
Голик О.В. Усачова Вікторія ІІ (область) 7-А Всеукранський конкурс творчих робіт «Рятівник очима дітей»

Голик О.В.

 

 

Усачова Вікторія ІІ (область) 7-А Всеукранський конкурс творчих робіт «Рятівник очима дітей»

Голик О.В.

 

Усачова Вікторія ІІ (місто) 7-А Всеукраїнський конкурс «Ідея соборності»

Голик О.В.

 

Усачова Вікторія ІІІ (область) 7-А

Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Космічні фантазії»

 

2012-2013 навчальний рік

 

ПІБ учителя ПІБ учня Місце Клас Назва конкурсу, олімпіади
(рівень)
Фадєєва Н.В. Гаркуша Анастасія

І (місто)

2012

10-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Голик О.В. Левченко Ірина

ІІ (місто)

2012

5-А Всеукраїнський конкурс  «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
Голик О.В. Усачова Вікторія

І (місто)

2012

8-А Всеукраїнський конкурс «Ідея соборності»

Голик О.В.

 

 

 

Усачова Вікторія

ІІ (місто)

2012

8-А

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої…»
Голик О.В. Улічева Юлія

ІІІ (місто)

2012

5-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Осаулець Л.В. Кіліченко Юлія

ІІ (місто)

2012

11-А

Олімпіада з української мови та літератури
Осаулець Л.В. Кіліченко Юлія

ІІІ (місто)

2012

11-А Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка
Ратушна О.М. Гаркуша Анастасія

І (місто)

2012

10 Олімпіада з російської мови
Дума Н.В. Демко Оксана

ІІ (місто)

2012

11-А Конкурс читців польської поезії
Сащенко С.А. Лаврінова Карина

ІІІ (місто)

2012

7-А Конкурс читців польської поезії

 

2013-2014 навчальний рік

 

ПІБ учителя ПІБ учня Місце Клас Назва конкурсу, олімпіади
(рівень)
Голик О.В. Усачова Вікторія

І (місто)

9-А ХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднайтеся ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням
Голик О.В. Усачова Вікторія І (область) 9-А ХІІІ  Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднайтеся ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням
Голик О.В. Улічева Юлія ІІІ (місто) 6-А Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської творчості імені Т.Шевченка
Голик О.В. Горобець Іванна І (місто) 5-А Міський конкурс читців поезії Т.Шевченка « До вершин Шевченкового слова»

2014-2015 навчальний рік

 

ПІБ учителя ПІБ учня Місце Клас Назва конкурсу, олімпіади
(рівень)
Голик О.В. Улічева Юлія

ІІІ (місто)

7-А Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднайтеся ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням
Голик О.В. Рибалко Катерина ІІ (місто) 10-А Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднайтеся ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням
Голик О.В. Улічева Юлія ІІ (місто) 7-А Міська олімпіада з української мови та літератури 
Голик О.В. Криця Анна ІІІ (місто) 6-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Голик О.В. Улічева Юлія ІІІ (місто) 7-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Голик О.В. Яцина Дар’я Гран-прі 6-А Міський конкурс «Театральна молодь літературного міста»
Голик О.В. Рибалко Катерина І (область) 10-А Всеукраїнський конкурс «Космічні фантазії»
Голик О.В. Улічева Юлія ІІ (область) 7-А Всеукраїнський конкурс «Космічні фантазії»
Голик О.В. Рибалко Катерина І (область) 10-А Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Захистимо країну від лиха»
Голик О.В. Рибалко Катерина

ІІ (всеукраїнсь

кий)

10-А Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Захистимо країну від лиха»
Осаулець Л.В. Клименко Єгор ІІІ (місто) 8-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Сащенко С.А.

 

Яцина Дар’я ІІ (місто) 6-А Міський конкурс читців поезії польською мовою
Бачинська В.В. Клєщова Ірина ІІІ (місто) 9-А Міська олімпіада з історії 
Бачинська В.В.

Тоток Катерина

Кокошенко Єлизавета

ІІ (місто) 11 Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

2015-2016 навчальний рік

 

ПІБ учителя ПІБ учня Місце Клас Назва конкурсу, олімпіади
(рівень)
Голик О.В. Улічева Юлія

ІІ (місто)

8-А

ІІ міський етап V Міжнародного конкурсу учнівської творчості

 ім. Т.Г.Шевченка

Голик О.В. Рибалко Катерина ІІІ (місто) 11-А

ІІ міський етап V Міжнародного конкурсу учнівської творчості

 ім. Т.Г.Шевченка

Голик О.В. Улічева Юлія ІІІ (місто) 8-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Голик О.В. Рибалко Катерина ІІ (місто) 11-А Всеукраїнський конкурс «Об’єднаймося ж брати мої!»
Голик О.В. Рибалко Катерина І (область) 11-А Всеукраїнський конкурс «Об’єднаймося ж брати мої!»

2016-2017 навчальний рік

 

ПІБ учителя ПІБ учня Місце Клас Назва конкурсу, олімпіади
(рівень)
Голик О.В. Улічева Юлія

І (місто)

9-А

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднайтеся ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням

Голик О.В. Улічева Юлія І (область) 9-А Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднайтеся ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням
Голик О.В. Улічева Юлія ІІ (місто) 9-А Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка
Голик О.В. Улічева Юлія ІІІ (місто) 9-А Міська олімпіада з української мови і літератури
Фадєєва Н.В. Клєщова Ірина ІІ (місто) 11-А

Міжнародний конкурс знавців рідної мови

ім. П. Яцика

Бачинська В.В.

Клєщова Ірина

Міхневич Анастасія

І (місто) 11-А Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднайтеся ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням
Ратушна О.М. Кісенко Олексій ІІІ (місто) 10-А Міська олімпіада з російської мови і літератури
Зубко С.П. Кісенко Олексій І (місто) 10-А Обласний етап огляду-конкурсу на краще знання положень Конституції України

 

Результативність участі учнів школи

в конкурсах та олімпіадах з української мови та літератури,

зарубіжної літератури, історії, правознавства

2008-2017 навчальні роки

з/п

Предмет Рівні
місто область всеукраїнський
1. Українська мова та література 50 15

3

2. Зарубіжна література 2

-

-

3. Російська мова 2 - -
4. Історія 2 - -
  Всього: 56 15 3