Досягнення закладу за 2016-2017 н.р.
Досягнення закладу за 2016-2017 н.р.
Призери міського етапу Всеукраїнських олімпіад
(наказ УО від 29.12.2016 року №1043/о): 8 учнів.
Призери обласного етапу Всеукраїнських олімпіад
(накази УО Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16.02.2017 року № 93, від 02.03.2017 року № 139, від 17.03.2017 року № 206): 5 учнів
ІІ (міський) етап XVІІ Міжнародного конкурсу
знавців української мови імені Петра Яцика
(наказ УО від 24.11.2016 року № 897/о): ІІ місце учениця 11-А класу (Фадєєва Н.В.)
Міський етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка(наказ УО від 16.11.2016 року № 877/о): ІІ місце- учениця 9 А класу, вчитель Голик О.В.
Міський етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Література» (наказ УО від 21.12.2016 року № 1015/о):І місце- учениця 9 А класу, вчитель Голик О.В.
Обласний етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,
у номінації «Література»
(наказ УО Кіровоградської обласної державної адміністрації від 10.02.2017 року № 82): І місце- учениця 9 А класу, вчитель Голик О.В.
Міський етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Історія України: державотворення» (наказ УО від 21.12.2016 року № 1015/о): І місце 2 учениці 11 А класу, вчитель Бачинська В.В.
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Правознавство»(накази УО Кіровоградської обласної державної адміністрації від 01.03.2017 року № 130): ІІІ місце учень 9-Б класу, вчитель Зубко С.П.
Міський та обласний етап огляду-конкурсу на краще знання положень Конституції України: І місце - учень 10-А класу, вчитель Зубко С.П.
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
(наказ УО від 13.04.2016 року № 286/о): ІІ місце учениця 4 А класу та ІІІ місце учень 6 Г класу.
Міський конкурс малюнків «Моє рідне місто»
(наказ УО від 20.10.2016 року №776/о): І місце учениця 8 Б класу, вчитель Мандрик Л.І.
Міський конкурс дитячих проектів «Кропивницький – місто мого майбутнього»: І місце учениця 9-А класу
Протягом року 677 учнів брали участь в різних інтерактивних конкурсах:
Міжнародний природничий інтерактивний учнівський конкурс «Колосок-осінній», який відбувся 25 листопада 2016 року;
Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» проходив з 6 по 8 листопада 2016 року;
Міжнародний українсько-естонський проект «Міксіке в Україні» з усного математичного рахунку Прангліміне-2017 та правознавства «Права людини починаються з прав дитини»;
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» проводився 16 березня 2017 року;
Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня»;
Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»;
Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»;
Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»;
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник».
РЕЗУЛЬТАТИ
інтерактивних конкурсів
Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»
Кількість учасників | Класи | Результати | ||
Високий | Добрий | Учасник | ||
67 | 3-11 | 32 | 21 | 14 |
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»
Кількість учасників | Класи | Результати | ||
Високий | Добрий | Учасник | ||
157 | 2-11 | 13 | 71 | 73 |
Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок»
Кількість учасників | Класи | Сертифікати | ||
Золотий колосок | Срібний колосок | Учасник | ||
213 | 1-11 | 126 | 45 | 42 |
Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»
Кількість учасників | Класи | Сертифікати | |||
Золотий | Срібний | Бронзовий | Учасник | ||
61 | 4-11 | 0 | 1 | 2 | 58 |
Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»
Кількість учасників | Класи | Переможці на рівні: | ||||||
всеукраїнський | регіональний (обласний) | учасники | ||||||
І місце | ІІ місце | ІІІ місце | І місце | ІІ місце | ІІІ місце | |||
51 | 4-11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 48 |
Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»
Кількість учасників | Класи | Сертифікати | |||
Золотий | Срібний | Бронзовий | Учасник | ||
50 | 2-10 | 2 | 4 | 2 | 42 |
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
Кількість учасників | Класи | Диплом перемож-ців в початко-вій школі | Переможці на рівні: | ||||||
всеукраїнський | регіональний (обласний) | учасники | |||||||
І місце | ІІ місце | ІІІ місце | І місце | ІІ місце | ІІІ місце | ||||
63 | 2-11 | 21 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 33 |
Юні спортсмени брали активну участь у змаганнях, які проводилися на рівні навчального закладу, міста та області, й здобули такі перемоги:
-з гандболу(дівчата) – ІІ місце в міських змаганнях,
ІІІ місце в обласних;
-з гандболу(хлопці) – ІІІ місце в міських змаганнях,
І місце в обласних,
-у змаганнях «Олімпійське лелеченя» – ІІІ місце в міських змаганнях.
Високий рівень методичної підготовки та професійної майстерності в 2016-2017 навчальному року показали такі учителі:
- Горобець О.В., вчитель трудового навчання член журі Всеукраїнські олімпіади з трудового навчання співавтор нових програм з трудового навчання, номінант премії ім. В Сухомлинського
- Алєксєєва Ю.Л., учитель математики та інформатики, яка стала призером міського етапу конкурсу «Учитель року-2017р.»
- Бачинська В.В., учитель історії, учасник Всеукраїнського семінару – практикуму з проблем голокосту в Україні.
- Голик О.В., учитель української мови і літератури, автор 90 статей та розробок уроків з української мови та літератури в фахових журналах
- Кураксіна О.І., учитель музичного мистецтва, автор розробок уроків з музикального мистецтва в фахових виданнях
- Коваленко Ю.М., та Левицька Л.С., вихователь ГПД, півфіналісти міського етапу конкурсу «Вихователь року».
- Бардаков А.О., вчитель трудового навчання, автор методичних розробок уроків трудового навчання за оновленою програмою, які друкувалися у фахових виданнях (журнал «Трудове навчання» протягос 2016 року), співавтор підручників за новим ДС.