Символіка закладу

Posted in Uncategorised

Герб закладу

ВЕЛИКИЙ ГЕРБ

Великий герб складається з малого герба школи в геральдичному картуші увінчаного просвітницькою короною, який тримають з обох боків два козаки, озброєні пікою, шаблями та луком з стрілами та стоять на двох декоративно оздоблених мармурових постаментах. Поверх малого герба розташований лицарський шолом на якому подвійним малиново-зеленим бурелетом кріпиться намет синій праворуч, підбитий сріблом та червоний ліворуч, підбитий золотом. На шоломі поверх бурелета розташована сова. Постамент обвитий девізною стрічкою з девізом школи: "ЗДОРОВ'Я. ЗНАННЯ. ВИХОВАННЯ"

2000рік.

                                                          

МАЛИЙ ГЕРБ


Малий герб являє собою напівкруглий геральдичний щит в картуші, увінчаний короною,червоне поле якого поділене навпіл геральдичним поясом з совою в оточенні двох срібних підков в горі та разгорнутою книгою з зеленим паростком внизу.
Символіка герба
Сова в центрі синього поясу символізує мудрість.Розгорнута книга з зеленим паростком символізує знання та його паростки, що проростають в умах і свідомості молодих громадян держави. Срібні підкови і синій геральдичний пояс символізують розташування школи у місті історичному районі - Ковалівці та близьке розміщення до ріки Інгул - центральної водної артерії Кіровограда.

Кольори герба
Червоний колір в гербі символізує мужність та хоробрість українського народу, невід'ємною частиною якого є учні закладу. 
Синій колір символізує чистоту помислів та прагнень, радість та світле майбутнє.

Прикраси в гербі
Корона, що вінчає герб, утворена пензликами, та металевими учнівськими перамии вказує на професийну приналежність закладу до установ освіти.

  Сова та підкови перенесені з герба закладу і символізують мудрість і місце розташування закладу в історичному районі міста - Ковалівці.


Прапор закладу  Прапор закладу являє собою прямокутне полотнище з відношенням сторін (довжини до ширини) 3:2, поділене горизонтально на три рівни смуги, дві червони та одну синю всередині. Всередині синеї смуги розміщена сова, а вчотирьох кутках полотнища, на червоних смугах, розташовані чотирі підкови краями вниз.

  Сова та підкови перенесені з герба закладу і символізують мудрість і місце розташування закладу в історичному районі міста - Ковалівці.

 

Гімн закладу

 

Де Інгул блакитний шепче липам казку,

Де світанки ніжні, в золотій росі.

Там в затишних класах книжки та указки,

Там на нас чекають наші вчителі.

Ця школа знайома ще нашим батькам,

Традиції свято шануєм.

Учитель дарує нам ключик до знань,

І ми у життя покрокуєм.

 

 

             Куди б не летіли за обрій, за край,

             У вирій за море далеке

             До тебе рідненька повернемось ми,

             Немов у гніздечко лелеки.

 

Огорне, як матінка ніжно крилом,

У всесвіт нам двері відкриє.

Вона оберіг нам, вона і любов,

Ми в неї черпаємо сили.

Ця школа для нас на шляху як маяк,

Рахує роки – одинадцять.

Це дім наш, це вірний життєвий причал,

Це школа за номером двадцять.

 

    Куди б не летіли за обрій, за край,

             У вирій за море далеке

             До тебе рідненька повернемось ми,

             Немов у гніздечко лелеки.