Педагогічний склад

Posted in Uncategorised

Педагогічний склад НВО №20


 IMG-45a2619acde876294eca37171fd154c4-V.jpgIMG-2ca689292c1bd3a443a50dad22e583cb-V.jpgIMG-5f53efdba727ab6bc7fb9f4c21407172-V.jpg 

 

 

 

п/п

Прізвище, ім’я, по  батькові Посада Класний керівник  
 

1.

Колосова

Світлана

Олегівна

Директор закладу, 

вчитель російської мови, образотворчого мистетства

-

 

2.

Цибуля

Наталія

Олександрівна

Заступник директора з НВР,

вчитель інформатики

-  
3.

 

Завіна Вікторія Петрівна

Заступник директора з НВР,

вчитель математики

-  
4.

 

Крупченко

Марина

Василівна

Заступник директора з НВР, 

вчитель української мови та літератури

-  
5.

 

Демешко

Катерина Сергіївна

Заступник директора з НВР,

вчитель української мови та літератури

 

-  
6.

 

Голик

 Олена

Валеріївна

Вчитель укр.мови,

літератури

10-Б  

7.

Осаулець

 Лідія

 Вікторівна

Вчитель укр.мови,

літератури

5-Б  
8.

 

Терпак

 Ольга

Василівна

Вчитель укр.мови,

літератури

-  
9.

 

Фадєєва

Наталія

Віталіївна

Вчитель укр.мови,

літератури

-  
10.

 

Брайченко

 Тетяна

 Іванівна

Вчитель світової літератури, рос. мови 5-А  
11.

 

Дума 

 Наталія Володимирівна

Вчитель рос. мови , світової літератури 7-В  
12.

 

Ратушна

 Олена

Миколаївна

Вчитель рос. мови , світової літератури 9-Б  

13.

Сащенко

Світлана

Андріївна

Вчитель рос. мови , світової літератури 6-В  
14.

 

Васільєва

Ольга Володимирівна

Вчитель англійської мови 11  
15

 

Височин

Наталія Анатоліївна

Вчитель англійської мови 6-Б  
16.

 

Гулка

Денис

Володимирович

Вчитель англійської мови -  
17.

 

Соколенко

Надія

Андріївна

Вчитель англійської мови -  
18.

 

Хмелюк

Світлана

Олексіївна

Вчитель англійської мови 8-Б  
19.

 

Стьопул Валентина

Іванівна

Вчитель англійської мови -  
20.

 

Зубко

 Оксана

Степанівна

Вчитель географії 7-А  
21.

 

Щербина

Юлія

Сергіївна

Вчитель хімії 9-В  
22.

 

Ткаченко Тетяна Іванівна Вчитель хімії -  
23.

 

Шнурков Василь Юрійович Вчитель біології та природознавства 8-В  
24.

 

Бережна

Ольга

Олександрівна

Вчитель

математики

6-А  
25.

 

Ботвінова

 Лариса Миколаївна 

Вчитель математики -  
26.

 

Гаркуша

Світлана

Іванівна

Вчитель

математики,

інформатики

5-В  
27.

 

Зайцева

 Олена

Борисівна

Вчитель фізики  -  
28.

 

Ковтун

Алла

Дмитрівна

Вчитель математики -  
29.

 

Палій

Лілія

Сергіївна

Вчитель фізики, інформатики 7-Б  
30.

 

Проценко

Олена Олександрівна

Вчитель математики,

інформатики

-  
31.

 

Бачинська

 Вікторія

Віленівна

Вчитель історії 8-А  

32.

Бондаренко

  Ольга

Аркадіївна

Вчитель історії -  
33.

 

Зубко

 Сергій

Петрович

Вчитель історії -  
34.

 

Бабенко Ольга Олегівна Хореограф -  
35.

 

Бєлова

Надія

Миколаївна

Вчитель фізкультури -  
36.

 

Шаповалова

Марина

Анатоліївна

Вчитель фізичної культури -  
37.

 

Капець

Микола

Михайлович

Вчитель фізкультури -  
38.

 

Лісничий

Ігор

Володимирович

Вчитель фізкультури -  
39.

 

Чепурний

Сергій

Петрович

Вчитель фізичної культури -  
40.

 

Бардаков

Андрій

Олексійович

Вчитель трудового навчання -  
41.

 

Горобець

Олена

Валеріївна

Вчитель трудового навчання 10-А  
42.

 

Кураксіна

Оксана

Ігорівна

Вчитель музики 9-А  
43.

 

Гаврилова

Тетяна

Вікторівна

Вчитель художньої  культури та мистецтва -  
44.

 

Антанесян

Анна

Самвелівна

Вчитель  початкових

класів

1-В  

45.

Гуд

Вікторія

Яківна

Вчитель  початкових

класів

2-В  

46.

Деморацька

 Галина

Іванівна

Вчитель  початкових класів 3-Б  
47.

 

Кирпа

Олена

Миколаївна

Вчитель  початкових

класів

4-В  
48.

 

Клюй

Ірина

Степанівна

Вчитель  початкових 1-А  

49.

Коваленко

Юлія

Миколаївна

Вчитель  початкових

класів

3-Г  
50.

 

Кравцова

Ольга

Анатоліївна

Вчитель  початкових

класів

4-А  
51.

 

Мальованна

Людмила

Миколаївна

Вчитель  початкових

класів

-  
52.

 

Попова

Жанна Володимирівна

Вчитель  початкових

класів

1-Б  
53.

 

Протасова

Ольга

Юріївна

Вчитель  початкових

класів

1-Г  

54.

Резніченко

Наталія

Василівна

Вчитель  початкових

класів

2-Б  
55.

 

Росчислав

Тетяна

Вікторівна

Вчитель  початкових

класів

2-Г  
56.

 

Снєгова

Олена

Василівна

Вчитель  початкових

класів

4-Б  
57.

 

Стукаленко

Ольга

Петрівна

Вчитель  початкових

класів

2-А  
58.

 

Федарка

Тетяна

Петрівна

Вчитель  початкових класів 4-В  
59.

 

Фіалковська

Яніна

Петрівна

 Вчитель  початкових

класів

3-Б  
60.

 

Шумак

Ніна

Григорівна

Вчитель  початкових класів 3-А  
61.

 

Горбенко

Віталія

Вікторівна

Вихователь ГПД -  
62.

 

Городецька

Оксана

Леонідівна

Вихователь ГПД -  
63.

 

Красова

Світлана

Анатоліївна

Вихователь ГПД -  

64.

Сень

Світлана

Миколаївна

Вихователь ГПД -  
65.

 

Демченко

Анна

Геннадіївна

Асистент – вчителя, вчитель корекції інклюзивного класу -  
66.

 

Горєлік

Тетяна

Костянтинівна

Асистент - вчителя -  
67.

 

Дабич

 Антоніна Василівна

Асистент - вчителя -  
68.

 

Ковальова 

Ганна

Анатоліївна

Асистент - вчителя -  
69.

 

Тоток

Катерина

Дмитрівна

Асистент - вчителя -  
70.

 

Яшан

Анна

Миколаївна

Асистент - вчителя

-  
71.

 

Богданова

Світлана

Вікторівна

Педагог-організатор -  
72.

 

Домаранська

Зоя

Прокопівна

Вчитель-логопед -  
73.

 

Дюрова Олена Миколаївна Вчитель корекції розвитку -  
74.

 

Мезенцева

Ольга

Володимирівна

Практичний психолог -  

75.

Орєшкова

Ірина

Вікторівна

Соціальний педагог

-  
76.

 

Філіпенко

Вікторія

Анатоліївна

Вчитель ЛФК -  
77.

 

Цеба

Оксана

Анатоліївна

Вчитель

корекції розвитку

-  
78.

 

Алексєєва

Юлія

 Леонідівна

Вчитель математики, інформатики -  
79.

 

Рихлицька

Марія

Іванівна

Вчитель основ здоров’я, економіки -  
80.

 

Шостак

Анна

 Юріївна

Вчитель

інформатики

-